Peter Hvidt & Orla Mölgaard fåtölj
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, fåtölj, 1900-talets mitt, Danmark, tillverkad av France & Daverkosen, teak, sits och rygg i brun textil, sitthöjd ca 40, höjd 86 cm
Bruksslitage, saknar ett resårband under dyna
507637
2017-12-11