Vas silver Sven-Arne Gillgren

Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren
Vas silver Sven-Arne Gillgren

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN-ARNE GILLGREN, vas, GAB, Stockholm 1967, stämplad signatur, rund, nedåt avsmalnande, runt mynningen vågband i relief, invändigt förgylld, höjd 18 cm, vikt 408 g

507658

2017-12-13