Brickor i mässing

Brickor i mässing
Brickor i mässing
Brickor i mässing
Brickor i mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKOR, 2 st, mässing, 1900-talets andra hälft, varav en möjligen Lars Holmström, Arvika, längd ca 50-58 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Fläckar och smärre bucklor

507670

2017-12-11