Arcangelo kolkrita

Arcangelo kolkrita
Arcangelo kolkrita
Arcangelo kolkrita
Arcangelo kolkrita

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARCANGELO ESPOSITO (Italien född 1956): "Campo Scinoto",
signerad och daterad på baksidan Arcangelo 1983-5, kolkrita på papper fäst på duk, 20x30 cm
Signed and dated verso. Charcoal on paper supported on canvas.
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
Basel Galerie Tanit

507688

2017-12-11