GAB shaker möjligen Jacob Ängman

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GAB, shaker, nysilver, Stockholm 1930-tal, design möjligen Jacob Ängman, rund, nedåt avsmalnande, skruvlock, invändig sil, på livet reliefdekor av druvklasar, höjd 21 cm

Bruksslitage

507691

2017-12-13