Carlos Capelan objekt

Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt
Carlos Capelan objekt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARLOS CAPELÁN (Uruguay född 1948): Utan titel,
signerad och numrerad Capelan 45/80, objekt/vinflaska i träbox, höjd 30
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

507694

2017-12-11