Steinway & Sons Baby Grand flygel
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
65 000 SEK
STEINWAY & SONS, flygel, ca 1919, modell Baby Grand, svartlackerad, serienr. 199094, numrerad 23.10.929, tangenter i elfenben samt ebenholts, pedaler i mässing, klimatanläggning undertill, höjd 95, 170x142 cm, inkl. pianopall
4 tangenter i elfenben fattas, bruksslitage, klimatanläggning ej funktionstestad
507705
2017-12-11