Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Senza titulo, signerad och daterad a tergo Nino Longobardi 1987, blandteknik på duk, 35x30cm
507706
2017-12-11