Nino Longobardi - Senza titulo

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Senza titulo, signerad och daterad a tergo Nino Longobardi 1987, blandteknik på duk, 35x30cm

507706

2017-12-11