Gustav Magnusson oljemålning
Closed
2017-12-11
507712
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GUSTAV MAGNUSSON, (1890-1957): Kvinna på sängkant, signerad och daterad Gust Magnusson 1935, olja på duk, 50x63 cm,
fläckar