Gustav Magnusson oljemålning

Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUSTAV MAGNUSSON, (1890-1957): Kvinna på sängkant, signerad och daterad Gust Magnusson 1935, olja på duk, 50x63 cm,

Kuntoraportti

fläckar

507712

Päivämäärä:

2017-12-11