Gustav Magnusson oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUSTAV MAGNUSSON, (1890-1957): Kvinna på sängkant, signerad och daterad Gust Magnusson 1935, olja på duk, 50x63 cm,
Kuntoraportti
fläckar
507712
Päivämäärä:
2017-12-11