Klubbat för:
17 500 SEK
5 000 SEK
GRANGE, säng, Frankrike, 1990-tal, brickmärkt, fanerad i mahogny, betsad, bäddmått ca 210x180 cm
Bruksslitage, smärre märken
507745
2017-12-12