Fratelli Regutti herrbetjänt

Fratelli Regutti herrbetjänt
Fratelli Regutti herrbetjänt
Fratelli Regutti herrbetjänt
Fratelli Regutti herrbetjänt
Fratelli Regutti herrbetjänt
Fratelli Regutti herrbetjänt

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra häft, bok, detaljer i mässing, höjd ca 106 cm

Bruksslitage

507756

2017-12-11