Lyuben Dimanov färgetsning
Valmis
2017-12-11
507785
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LYUBEN DIMANOV (Bulgarien, född 1933): "Famme", signerad, daterad och numrerad L. Dimanov 1972, 2/75, färgetsning, bildmått 44,5x28cm