Lyuben Dimanov färgetsning

Lyuben Dimanov färgetsning
Lyuben Dimanov färgetsning
Lyuben Dimanov färgetsning
Lyuben Dimanov färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LYUBEN DIMANOV (Bulgarien, född 1933): "Famme", signerad, daterad och numrerad L. Dimanov 1972, 2/75, färgetsning, bildmått 44,5x28cm

507785

2017-12-11