Ru Xiaofan oljemålning

Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning
Ru Xiaofan oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

RU XIAOFAN (Kina, född 1954): Utan titel, blandteknik på duk, osignerad, enligt fotocertifikat utförd i Paris 1989, 130x89 cm
Medföljer fotocertifikat: "Cette peinture a été faite par Ru XIAOFAN à Paris 1989. / RU. -90", finns att avhämta på utlämningen.

Ställvis krackelerad. Smärre fläckar. Smärre slitage

507791

2017-12-11