Ru Xiaofan oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
RU XIAOFAN (Kina, född 1954): Utan titel, blandteknik på duk, osignerad, enligt fotocertifikat utförd i Paris 1989, 130x89 cm
Medföljer fotocertifikat: "Cette peinture a été faite par Ru XIAOFAN à Paris 1989. / RU. -90", finns att avhämta på utlämningen.
Ställvis krackelerad. Smärre fläckar. Smärre slitage
507791
2017-12-11