Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNBOKHYLLA, "Prydno", stomme i svartlackat stålrör, teakfanér, skåpdel, höjd ca 196, 98x74 cm, ej ursprunglig nyckel medföljer
Slitage, repor, skador
507797
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här