Carl Samuel Graffman 1836
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL SAMUEL GRAFFMAN (1801-1862): Stadsbild, signerad och daterad 1836, akvarell, bladmått ca 20x12 cm, märkt no 21 i blyerts på baksidan,
Läs mer
507801
2017-12-14