Carl Samuel Graffman 1836
Valmis
2017-12-14
507801
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CARL SAMUEL GRAFFMAN (1801-1862): Stadsbild, signerad och daterad 1836, akvarell, bladmått ca 20x12 cm, märkt no 21 i blyerts på baksidan,
Läs mer