Fahr-el-Nissa Zeid färglitograf
2017-12-11
507803
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen