Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
507803
2017-12-11