Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, rikt skuren dekor, rygg med motiv av mansfigur, karmar med avslut i form av lejon, sitthöjd ca 51, höjd 177 cm
PROVENIENS: Åbonäs Säteri, Tranås
507808
2017-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här