Golvlampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 5-armad, fotplatta i marmor, gulmetall, höjd ca 208 cm

Smärre ytskador

507811

2017-12-12