Jaeger-LeCoultre Atmos bordsur

Klubbat för:

6 600 SEK

8 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1960/70-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, fodral med glasade sidor, verknr. 59984, höjd 23,5, 21,5x16,5 cm, originaletui samt konsol medföljer

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Plakett. Tavla med slitage.

507818

2017-12-12