Jaeger-LeCoultre Atmos bordsur
Klubbat för:
6 600 SEK
8 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1960/70-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, fodral med glasade sidor, verknr. 59984, höjd 23,5, 21,5x16,5 cm, originaletui samt konsol medföljer
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Plakett. Tavla med slitage.
507818
2017-12-12