Peter Raadsig "En fiskarfamilie"

Peter Raadsig
Peter Raadsig
Peter Raadsig
Peter Raadsig
Peter Raadsig
Peter Raadsig

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER RAADSIG (Danmark, 1806-1882): "En fiskarfamilie", monogramsignerad PR och daterad 1874, olja på duk, ca 38x32.

507828

2017-12-12