Otto Tigerhielm oljemålning

Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning
Otto Tigerhielm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO TIGERHIELM (1800-tal): Landskap med vattendrag, signerad Otto Tigerhielm, olja på duk, ca 37 x 63 cm

507848

2017-12-12