Herman Hägg oljemålning
Vollendet
2017-12-12
507852
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HERMAN HÄGG (1884-1966): Skeppsporträtt, signerad H Hägg och daterad 1941, olja på duk, ca 65x100 cm