Holst Marint motiv oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOHANNES HOLST (Tyskland, 1880-1965): Tremastad bark, signerad och daterad Joh´s Holst 1938, olja på duk, ca 70x100 cm

507853

2017-12-12