Barbro Bäckström avstannad rörelse skulptur
Valmis
2017-12-12
507860
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Avstannad rörelse", aluminium, monogramsignerad BB, daterad -66 , 39/100, höjd inklusive träsockel 21,5 cm