Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HOLGER JANSSON (1924-2004): Komposition, 10 st emaljtavlor, 70x80 cm vardera, totalt 700x800 cm, signerad Holger Jansson -75.
Smärre slitage
507865
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här