Holger Jansson emaljtavlor

Holger Jansson emaljtavlor
Holger Jansson emaljtavlor
Holger Jansson emaljtavlor
Holger Jansson emaljtavlor

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

HOLGER JANSSON (1924-2004): Komposition, 10 st emaljtavlor, 70x80 cm vardera, totalt 700x800 cm, signerad Holger Jansson -75.

Smärre slitage

507865

2017-12-12