Monogramisten oljemålning

Monogramisten oljemålning
Monogramisten oljemålning
Monogramisten oljemålning
Monogramisten oljemålning
Monogramisten oljemålning
Monogramisten oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

MONOGRAMISTEN (1900-tal), Stilleben, monogramsignerad, olja på duk, ca 44x50 cm

507885

2017-12-12