Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Höbärgning, monogramsignerad, olja på duk, ca 36x55 cm

507897

2017-12-12