Emilia Lönblad olja

Emilia Lönblad olja
Emilia Lönblad olja
Emilia Lönblad olja
Emilia Lönblad olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EMILIA LÖNBLAD (1865-1946): Porträtt, signerad E. Lönblad, Arild 1918, olja på duk, 54x44 cm

507907

2017-12-18