Ångmaskin

Ångmaskin
Ångmaskin
Ångmaskin
Ångmaskin

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

ÅNGMASKIN, Wilesco, Tyskland, 1970-tal, stationär monterad på skiva med sliptrissa, tillbehör samt originalförpackning medföljer

Bruksslitage

507909

2017-12-13