Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
ÅNGMASKIN, Wilesco, Tyskland, 1970-tal, stationär monterad på skiva med sliptrissa, tillbehör samt originalförpackning medföljer
Bruksslitage
507909
2017-12-13