Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Fjäll, signerad och daterad A.H Malmeström -35, olja på pannå, ca 48x53 cm
507914
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här