Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): Fjäll, signerad och daterad A.H Malmeström -35, olja på pannå, ca 48x53 cm

507914

2017-12-12