Peter Adolf Persson oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Landskap, signerad P. A Persson, olja på duk, 100x147 cm

507927

2017-12-18