Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNARD LEWIS (England, 1826-1913): kustmotiv med klipppor, strand och segelbåtar, signerad L Lewis, akvarell, 23x53cm
507941
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här