David Rosén skrivbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAVID ROSÉN, skrivbord, 1950/60-tal, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, med klaffar, fanérat i teak, beslag i mässing, höjd ca 74, djup 80, total längd 200 cm

Några mindre märken och repor

507951

2017-12-12