David Rosén skrivbord Nordiska Kompaniet
Closed
2017-12-12
507951
| Sold for | 6 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
DAVID ROSÉN, skrivbord, 1950/60-tal, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, med klaffar, fanérat i teak, beslag i mässing, höjd ca 74, djup 80, total längd 200 cm
Några mindre märken och repor