David Rosén skrivbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAVID ROSÉN, skrivbord, 1950/60-tal, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, med klaffar, fanérat i teak, beslag i mässing, höjd ca 74, djup 80, total längd 200 cm
Några mindre märken och repor
507951
2017-12-12