Lars Andersson oljemålning
Valmis
2017-12-19
507961
| Korkein tarjous | 8 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
LARS "Bjönni" ANDERSSON (1940-2011): Skärgårdsmotiv, signerad L A Bjönni, olja på duk, ca 80x100 cm