Lars Andersson oljemålning
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
LARS "Bjönni" ANDERSSON (1940-2011): Skärgårdsmotiv, signerad L A Bjönni, olja på duk, ca 80x100 cm
Kuntoraportti
507961
Päivämäärä:
2017-12-19