Lars Andersson oljemålning

Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

LARS "Bjönni" ANDERSSON (1940-2011): Skärgårdsmotiv, signerad L A Bjönni, olja på duk, ca 80x100 cm

Kuntoraportti

507961

Päivämäärä:

2017-12-19