Signe Lanje oljemålning
Valmis
2017-12-19
507962
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIGNE LUNDQVIST-LANJE (1912-2004), "korg med äpplen", monogramsignerad SLL, på spännramen betitlad samt daterad -62, olja på duk, 55x70 cm