Signe Lanje oljemålning

Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE LUNDQVIST-LANJE (1912-2004), "korg med äpplen", monogramsignerad SLL, på spännramen betitlad samt daterad -62, olja på duk, 55x70 cm

507962

2017-12-19