Gustav Malmström stilleben

Gustav Malmström stilleben
Gustav Malmström stilleben
Gustav Malmström stilleben
Gustav Malmström stilleben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAV MALMSTRÖM (1887-1986): Stilleben med julstjärna, ej signerad, med dedikation från konstnären, olja på pannå, ca 38x25 cm

507974

2017-12-13