Eric Scott-Robbert armringar silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC SCOTT-ROBBERT, armringar 6 st, silver, stämplade Robbert, 1980-tal, diameter ca 6,5 cm vardera, vikt ca 36 g

507976

2017-12-12