Romersk skola, olja

Romersk skola, olja
Romersk skola, olja
Romersk skola, olja
Romersk skola, olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROMERSK SKOLA (16/1700-tal): "Maria Magdalena", olja på duk, ej signerad, ca 19x22cm

ytsmuts, slitage

507994

2017-12-12