Bulldog skulptur

Bulldog skulptur
Bulldog skulptur
Bulldog skulptur
Bulldog skulptur
Bulldog skulptur
Bulldog skulptur
Bulldog skulptur
Bulldog skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULLDOG, SKULPTUR, bemålad konstmassa, höjd ca 50, längd ca 73 cm

Skador, repor/färgbortfall

507997

2017-12-12