Georges Dominique Rouault Paris akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES DOMINIQUE ROUAULT (1904-2002): Parisgata, signerad, akvarell, ca 22,5x30 cm

508027

2017-12-12