Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): ur ´´Oiseaux en peril´´, signerad Max Ernst, 87/100, färgetsning med collage, ca 30,5x25 cm
508034
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här