Max Ernst

Max Ernst
Max Ernst
Max Ernst
Max Ernst

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur ´´Oiseaux en peril´´, signerad Max Ernst, 87/100, färgetsning med collage, ca 30,5x25 cm

508034

2017-12-12