Max Walter Svanberg färglitografi
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): "De bevingade", signerad, epreuve d´artiste, 8/30, färglitografi, 1972, ca 64x47 cm, 2 konstböcker medföljer, avbilda i en av böckerna
Inköpt Gallerie Börjeson 1975
508035
2017-12-12