Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): "De bevingade", signerad, epreuve d´artiste, 8/30, färglitografi, 1972, ca 64x47 cm, 2 konstböcker medföljer, avbilda i en av böckerna

Inköpt Gallerie Börjeson 1975

508035

2017-12-12